Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами асистентської та науково-дослідної практик студентів VІ курсу групи ПОм-1-14-2.2з

06 06 2016 zvitna konferentsiy 6k PO zfn 106 червня 2016 року

06 червня 2016 року відбулася Звітна конференція за результатами асистентської та науково-дослідної практик студентів VІ курсу групи ПОм-1-14-2.2з спеціальності «Початкова освіта» заочної форми навчання, яку студенти   проходили     під керівництвом докторів пед. наук, професорів С.М. Мартиненко, Г.І.Іванюк, Л.В.Канішевської, канд. пед. наук, доцентів К.І.Волинець, О.В.Котенко, Г.Л. Бондаренка, С.Г. Дубовик, Л.А. Порядченко, О.М.Ващенко , канд. пед. наук, старших викладачів К.П. Нечипоренко, Н.О. Сінельнікової.