Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Новини практики Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики в групах дошкільного віку

05 30 2016 zvitna konferentsiy 4k DO dfn 130 травня 2016 року

30 травня 2016 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики в групах дошкільного віку студентів   ІV   курсу груп ДОб-1-12-4.0д, ДОб-2-12-4.0д, ДОб-3-12-4.0д, ДОб-1-14-2.0д, ДОб-2-14-2.0д денної форми навчання напряму  підготовки «Дошкільна освіта»,  яку  студенти проходили під керівництвом Данієлян А.Я., Половіної  О.А., Паламар С.П., Коваленко  О.В, Лободи О.В., Іваненко  О.А., Вертугіної В.М., Волинець Ю.О., Товкач І.Є, Мельник Н.І, Ліннік О.О., Чередніченко С.В.