Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Методична зустріч “Turn your teaching into FUN”

Методична зустріч “Turn your teaching into FUN”

IMG 20190920 162319  20 вересня 2019 року

English version

20 вересня 2019 р . у Педагогічному інституті відбулась методична зустріч “Turn your teaching into FUNу межах вивчення дисципліни «Методика навчання англійської мови».

Учасники зустрічі – студенти ІV курсу, спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (спеціалізація «Початкова освіта»),  з’ясували особливості формування фонетичних навичок на уроках англійської мови в НУШ; взяли участь у live-stream вебінарі методиста MM Publications Ukraine в Україні Анни Гезь на тему: «Songs, chants and rhymes will make your lessons the best!»; отримали он-лайн консультацію методиста та обговорили дієві практики використання пісень, чантів та римівок на уроках англійської мови у початковій школі.

Модератор заходу:  Головатенко Тетяна Юріївна, викладач кафедри іноземних мов та методик навчання Педагогічного інституту.