Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Основи суспільствознавства з методикою навчання»

Виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Основи суспільствознавства з методикою навчання»

 19.09.19 3 19 вересня 2019 року

     English version

19 вересня 2019 року на базі Національного музею історії України відбулося виїзне семінарське заняття в межах теми: «Портрет людства. Етнос, народність, нація. Антропологічні риси українців. Етнічна карта України» з навчальної дисципліни «Основи суспільствознавства з методикою навчання».

Студенти 3 курсу, першого (бакалаврського) освітнього рівня, спеціальності «Початкова освіта» із викладачем Вишнівською Н.В. відвідали такі експозиції музею: «Ранні Слов’яни Та Київська Русь», «Україна у ХIV-XVI ст.», «Україна у XVII-XVIII ст.», «Україна у XIX ст.», «Україна в роки Першої Світової війни Та Національно-Визвольні змагання», «Україна у ХХ ст.», «Доба незалежності» та ін..

Мета заходуознайомити студентів з історією та особливостями становлення української нації, розказати та показати важливість історичного минулого в долі кожного українця.

Модератори: Вишнівська Н.В. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Виїзне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Основи суспільствознавства з методикою навчання»