Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Квест «Стежками Бориса Грінченка»

Квест «Стежками Бориса Грінченка»

1 copy   03 грудня 2018 року

03 грудня 2018 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка студенти І курсу спеціальності «Початкова освіта» долучилися до квесту «Стежками Бориса Грінченка», що організовано кафедрою педагогіки та психології в рамках Грінченківської декади.

Мета квесту: розширення знань студентів про життєвий шлях та педагогічну спадщину Бориса Дмитровича Грінченка.

Студенти виявили зацікавленість щодо вирішення завдань пошукового характеру. Також в учасників квесту була нагода збагатитися новими знаннями про славетного українського педагога, письменника, лексикографа, літературознавця та громадсько-культурного діяча.

Модератори заходу: Карнаухова А.В., к. п. н., старший викладач кафедри педагогіки та психології; Матюшинець Я.В., аспірант, викладач кафедри педагогіки та психології.

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Квест «Стежками Бориса Грінченка»