Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Практично-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки»

Практично-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки»

IMG 20181123 100617  23 листопада 2018 року

 

English version

23 листопада 2018 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся навчально-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки».

 

Мета заходу - ознайомлення студентів Педагогічного інституту з міжнародною системою тестування англійської мови ІELTS ( International English Language Testing SystemМіжнародна система тестування англійської мови) .

Студенти дізнались про структуру та зміст міжнародної системи тестування англійської мови; розглянули окремі зразки тесту; отримали кваліфіковані поради щодо успішного складання модулів тесту (говоріння, аудіювання, читання, письмо); з’ясували принципи та критерії оцінювання кожного з модулів; ознайомились із специфікою тестів «General» та «Academic»; поглибили знання про можливості складання міжнародних іспитів з англійської мови в Україні;

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Практично-методичний семінар з англійської мови «IELTS – стратегія успішної підготовки»