Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (06 жовтня 2018 р.)

Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (06 жовтня 2018 р.)

IMG 20181006 113113   06 жовтня 2018 року

English version

6 жовтня 2018 року у Педагогічному інституті відбулося відкриття IX етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Перша зустріч дітей та їх батьків на соціальному проекті пройшла під назвою "Подорожуємо у світ гри, казки та фантазії" за участі студентів 2 курсу спеціальностей "Початкова освіта" та "Дошкільна освіта", які інсценізували казку Ірини Товкач "Про кавуна", провели з дітьми веселу естафету і на завершення усі разом пускали мильні бульбашки.

Сподобалось усім: і дітям, і їхнім батькам (їм подарували смачні рецепти з кавуна), і самим студентам, які брали участь у соціальному проекті вперше.

Модератор заходу: Ірина Товкач, ст. викладач кафедри дошкільної освіти.

Соціальний проек