Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Збори трудового колективу

Збори трудового колективу

IMG 2349    03 жовтня 2018

English version

03 жовтня 2018 року в Педагогічному інституті відбулися загальні збори трудового колективу, на яких було заслухано звіт директора, Котенко Ольги Володимирівни, за 2017-2018 н.р.

У своїй доповіді О.В. Котенко зосередилась на аналітичному узагальненні діяльності Інституту за 2017-2018 н.р. за освітнім, науковим, соціально-гуманітарним напрямами. Під час звіту, серед іншого, було акцентовано увагу на способах підвищення якості освітнього процесу в Інституті, нарощуванні темпів упровадження дистанційних, змішаних технологій навчання, виконанні Корпоративного стандарту наукової діяльності, переструктуруванні системи профорієнтаційної роботи.

На зборах були присутні 90 делегатів. За результатами обговорення та таємного голосування більшістю голосів звіт було схвалено.

Збори трудового колективу

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Збори трудового колективу