Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Cоціальний проект «З Києвом і для Києва» (04 листопада 2017 р.)

Cоціальний проект «З Києвом і для Києва» (04 листопада 2017 р.)

OkZOQ 3eOSg copy

04 листопада 2017 р.

04 листопада 2017 р. студенти IV курсу спеціальності «Початкова освіта» провели соціальний проект «З Києвом і для Києва» на тему: «Інтерактивний театр».

Студентами була розроблена та інсценізована казка «Бджола Маня», під час програвання якої діти мали можливість проявляти свою творчу фантазію, змінювати характери персонажів та подій самої казки. Упродовж заходу проводилися інтелектуальні ігри та розважальні конкурси за змістом казки. Образи, що сприймалися і одночасно створювалися дітьми, несли в собі яскраве емоційне забарвлення. Позитивна енергетика нікого не залишила байдужим, кожен з гостей отримав заряд бадьорості, позитивного настрою та заохочувальні призи – цукерки і повітряні кульки.

Координатор заходу: Н.О. Сінельнікова, викладач кафедри початкової освіти Педагогічного інституту.