Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів V курсу напряму підготовки "Дошкільна освіта" заочної форми навчання.

11.27.201427 листопада 2014 року

27 листопада 2014 року відбулась звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики. Студенти V курсу ОКР "Бакалавр" напряму підготовки "Дошкільна освіта" груп ДОб-1-10-4.6з, ДОб-2-10-4.6з, ДОб-3-11-3.6з, ДОб-1-12-2.6з проходили практику під керівництвом старшого викладача Вертугіної Валентини Миколаївни та викладача Літіченко Олени Дмитрівни.