Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Тренінг професорсько – викладацького складу з Маршалом Крістенсеном

Тренінг професорсько – викладацького складу з Маршалом Крістенсеном

414 жовтня 2013 р. - Тренінг  з Маршалом Крістенсеном

14 жовтня в Педагогічному інституті відбулася зустріч професорсько-викладацького складу з доктором історичних наук, професором, засновником Міжнародної організації Сo-Serve International (CША) Маршалом Крістенсеном. Упродовж тренінгу учасники підняли надзвичайно важливі питання про роль і місце людини в суспільстві, визначили найважливіші цінності особистості у системі загальнолюдських стосунків, навички командної роботи і спільного розвитку як професорсько-викладацького колективу, так і студентів.
Маршал Крістенсен оглянув аудиторії, рекреації та кімнату – музей українського побуту і висловив своє задоволення від спілкування та побаченого.