Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Україно-польський науковий дискурс «Удосконалення компетенцій викладача вищої школи в добу змін: від примусу до усвідомлення»

Україно-польський науковий дискурс «Удосконалення компетенцій викладача вищої школи в добу змін: від примусу до усвідомлення»

0-02-04-1e5a3480de1a1e45ff6312f6df88499aaa367c553e113e5d97bc79cdd7666da3 3461c5b4 25 квітня 2019 року 

              English version

25 квітня 2019 року відбувся україно-польський науковий дискурс «Удосконалення компетенцій викладача вищої школи в добу змін: від примусу до усвідомлення», в якому взяли участь Марія Марта Урлінська, завідувач кафедри соціальної педагогіки факультету педагогіки Єзуїтського університету Ігнатіанум у м. Кракові, доктор габілітований, професор (Республіка Польща), Ярослав Черчула, заступник директора Інституту педагогічних наук Єзуїтського університету Ігнатіанум у м. Кракові, доктор філософії з педагогічних наук, доцент (Республіка Польща), Котенко О.В. директор Педагогічного інституту, кандидат педагогічних наук, доцент, Хоружа Л.Л. завідувач кафедри теорії та історії педагогіки, доктор педагогічних наук, професор; Бєлєнька Г.В. завідувач кафедри дошкільної освіти, доктор педагогічних наук, професор; Бондаренко Г.Л. завідувач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент та викладачі кафедр Педагогічного інституту.

 

Модератором заходу стала директор Педагогічного інституту, член групи реалізації міжнародного проекту «Компетенції викладача в добу змін» Котенко О.В. Із врахуванням результатів дослідження виступила Хоружа Л.Л., завідувач кафедри теорії та історії педагогіки. Озвучені нею ідеї стали поштовхом для подальшого пошуку шляхів вдосконалення педагогічної майстерності викладачів Педагогічного інституту. Свої погляди на проблеми вдосконалення професійної компетентні викладачів вищої школи висловили вчені з Польщі Марія Марта Урлінська, доктор габілітований, професор та Ярослав Черчула, доктор філософії з педагогічних наук, доцент. Кожен з учасників мав можливість висловити власну мотивацію до подальшого вдосконалення професійної компетентності. Визначено, що проблеми професійного вдосконалення викладачів вищої школи є суголосними як для України, так і Польщі. Присутні висловили сподівання щодо подальшої співпраці з питань зростання професіоналізму викладача закладу вищої школи.

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Україно-польський науковий дискурс «Удосконалення компетенцій викладача вищої школи в добу змін: від примусу до усвідомлення»