Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події "Ефективна комунікація як шлях до успіху"

"Ефективна комунікація як шлях до успіху"

04 04 2018 204 квітня 2018 року

English version

04 квітня 2018 року у центрі самопізнання і саморозвитку Педагогічного інституту відбувся тренінг "Ефективна комунікація як шлях до успіху". Тренінг провела Шаповаленко Наталія, сертифікований тренер соціально-психологічних тренінгів, практикуючий психолог в індивідуальному консультуванні, дійсний член Київської Асоціації Практикуючих Психологів і Психотерапевтів (КАППП).
Студенти – учасники тренінгу, мали змогу вдосконалити вміння вербальної та невербальної комунікації, які є невід’ємною частиною розвитку особистості, що веде соціально активне життя.
По завершенню тренінгу, присутні висловили подяку Наталії та побажання щодо нових зустрічей.

04 04 2018 1