Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій

04 17 2018 1018 квітня 2018 року

English version

18 квітня у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся «Ярмарок вакансій», що мав на меті адресне сприяння працевлаштуванню випускників педагогічних спеціальностей та забезпечення Нової української школи вчителями нової генерації. Захід пройшов за участю голови постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганни Старостенко, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олени Фіданян та ректора Університету Віктора Огнев’юка. Вперше участь у такому заході взяли директори шкіл та завідувачі дошкільних установ м.Києва.

«Ярмарок вакансій» було проведено у новому сучасному форматі. Випускники спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта» провели майстер-класи, на яких презентували потенційним роботодавцям свої уміння щодо використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі, знання інноваційних методик навчання і виховання дітей. В свою чергу директори шкіл та дошкільних установ представляли свої заклади освіти та розкривали випускникам переваги роботи в них.
Завершальною частиною «Ярмарку вакансій» стало вільне спілкування студентів - випускників Університету з роботодавцями щодо отримання конкретного місця майбутньої роботи. В цій частині заходу активну участь приймали керівники освітніх установ та працівники кадрових служб районних управлінь освіти. Загалом у заході взяли участь 141 представник роботодавців та понад 200 студентів Педагогічного інституту, Інституту людини, Інституту мистецтв та Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Ярмарок вакансій