Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події МЕТОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

МЕТОДИЧНІ ЗУСТРІЧІ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ

01 12 2017 metod zystric10 та 12 січня 2018 року

English version

10 та 12 січня 2018 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія методичних зустрічей у контексті реалізації концепції «Нова українська школа» та нової освітньої стратегії підготовки педагогів, а саме:

• Освітній практикум «Інтеграція в початковій школі: від стратегії до тактики»;
  • Модеративний семінар «Конструювання програм підготовки майбутніх педагогів на основі міждисциплінарних досліджень».

Під час методичних зустрічей викладачі Інституту візуалізовували та аналізували образи інтеграції; колективно створювали інтелектуальні карти інтегрованого вивчення теми за вибором та творчого проектування; удосконалювали уміння щодо формулювання ключових та проблемних запитань до інтегрованих тем; розробляли план реалізації теми з опорою на зразок; конструювали програми підготовки майбутніх педагогів на основі міждисциплінарних досліджень. Дружня атмосфера сприяла позитивному настрою, активності та творчості.
Модератори тренінгів: Котенко О. В. – директор Педагогічного інституту, Бєлєнька Г. В. – завідувач кафедри дошкільної освіти, Бондаренко Г. Л. – завідувач кафедри початкової освіти, Ліннік О. О. – професор кафедри початкової освіти, Нечипоренко К. П. – старший викладач кафедри початкової освіти.