Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події соціального проекту Cоціальний проект «З Києвом і для Києва» (11 листопада 2017 року)

Cоціальний проект «З Києвом і для Києва» (11 листопада 2017 року)

11 11 2017 social11 листопада 2017 року

English version

11 листопада 2017 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка студентами груп Дом-1-17-2.2з, Доб-1-16-2.0д освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр» спеціальності «Дошкільна освіта» та викладачами кафедри дошкільної освіти (Волинець Ю.О., Козак Л.В., Товкач І.Є., Козлітін Д.О.) було проведено соціальний проект «З Києвом і для Києва» для мешканців мікрорайону Русанівка.

Учасники театралізовано-ігрової студії «Фантазери-мрійники» запропонували дітям та їх батькам здійснити подорож Країною українських народних казок. На дітей чекали фантастичні персонажі, які відгадували разом з малятами та дорослими загадки, гралися в цікаві ігри на дитячому майданчику, приймали участь у вікторинах, танцювали під веселу музику, створювали гарні малюнки крейдою на доріжках території Педагогічного інституту.

Викладачі кафедри дошкільної освіти проводили індивідуальні консультації з батьками дітей з проблем дошкільної освіти, знайомили з «Освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина»» та навчально-методичними посібниками до неї.

Сонячний день допоміг створити теплу, затишну атмосферу на святі Української казки, а батьки залюбки разом з дітьми фотографувалися з нашими студентами – казковими героями.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого Свята!