Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Урочисте вручення дипломів випускникам ОКР «Спеціаліст», «Магістр» заочної форми навчання спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта»

08.11.17 T  08 листопада 2017 р.

08 листопада 2017 року в Педагогічному інституті відбулася урочисте вручення дипломів випускникам ОКР «Спеціаліст», «Магістр» заочної форми навчання спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».
З успішним закінченням навчання випускників привітали
проректор з науково-методичної та навчальної роботи Університету Жильцов Олексій Борисович та директор Педагогічного інституту Котенко Ольга Володимирівна.

Музичні вітання випускникам дарували студенти Інституту мистецтв Тетяна Куля (клас заслуженого діяча мистецтв О. Петрикової) та ансамбль «Face2Face» (художній керівник Т. Ланіна).

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо яскравого професійного життя!