Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (28 жовтня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (28 жовтня 2017 року)

10 28 2017 social project28 жовттня 2017 року

28 жовтня 2017 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка продовжив роботу VIII етап соціального проекту «З Києвом і для Києва»

Цієї суботи студенти 4 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» запропонували дітям старшого дошкільного та молодшого шкільного віку  познайомитися з героями казок через цікаву розвагу англійською мовою «Fairytale's Сountry». Застосовуючи сучасні методи навчання англійської мови, студенти навчали дітей нових англійських слів і допомагали їх закріплювати в мовленні; діти відгадували загадки та вигадували їх самі, грали у веселі ігри, співали пісні та розучували вірші англійською мовою. Для студентів це була хороша нагода перевірити свої психолого-педагогічні навички спілкування з дітьми та знання методики навчання англійської мови, напередодні педагогічної практики, а для дітей – пригадати вивчене в садочку і школі. Атмосфера казкового дійства підняла настрій дітям, батькам і студентам.

Координатор заходу: Лобода О.В., старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.