Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (21 жовтня 2017 року)

Соціальний проект «З Києвом і для Києва» (21 жовтня 2017 року)

10 21 2017 social project 121 жовтня 2017 року

English version

21 жовтня 2017 р. у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка стартував VIII етап соціального проекту «З Києвом і для Києва» для мешканців мікрорайону Русанівка м. Києва.
У ході соціального проекту студенти спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» запропонували маленьким мешканцям мікрорайону Русанівка здійснити подорож у «Країну казок», де на них чекали загадки, веселі ігри, конкурси, а головне – казкові герої, які щоразу загадували дітям нові та цікаві завдання на увагу й кмітливість. Атмосферу дійства доповнила бадьора та ритмічна музика. Діти із великим задоволенням малювали на асфальті героїв улюблених казок, а по завершенню отримали у подарунок журнал «Пізнайко». Щасливі та усміхнені діти, батьки та студенти зробили спільне фото напам’ять, адже розвага усіх згуртувала!
Координатор заходу: Лобода О.В., старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.