Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Відкритий семінар-практикум «Second Language Acquisition. Theory and Practice»

Відкритий семінар-практикум «Second Language Acquisition. Theory and Practice»

09 26 2017 seminar 126 вересня 2017 року

English version

26 вересня 2017 року у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся відкритий семінар-практикум для студентів II та IV курсів, напрям підготовки «Початкова освіта»: «Second Language Acquisition. Theory and Practice».

Модератором заходу Головатенко Тетяною Юріївною, викладачем кафедри іноземних мов і методик їх навчання, було змодельовано умови опанування другої іноземної мови. На основі рефлексивного підходу студенти визначили основні шляхи опанування другої іноземної мови.

Семінар проходив у формі інтерактивної взаємодії студентів з модератором. Студентська аудиторія була розподілена на групи, кожна з яких працювала в уявних центрах вивчення німецької, чеської та болгарської мов, що дозволило продемонструвати широкий спектр умов, необхідних для опанування іноземних мов. Інтеграція практичного і рефлексивного підходів дозволила сформувати у студентів розуміння основних закономірностей в опануванні другої іноземної мови.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Відкритий семінар-практикум «Second Language Acquisition. Theory and Practice»