Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Освітні гостини в Педагогічному інституті. Презентація проекту «Початкова школа: освіта для життя»

Освітні гостини в Педагогічному інституті. Презентація проекту «Початкова школа: освіта для життя»

09 20 .17 osvita20 вересня 2017 року

English version

20 вересня 2017 року в Педагогічному інституті відбулися освітні гостини, на яких було презентовано концептуальні засади  проекту «Початкова школа: освіта для життя», що здійснюється за ініціативи Київського університету імені Бориса Грінченка, підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, та проведено тренінг для викладачів психолого-педагогічних дисциплін і фахових методик  Інституту.  Модератори тренінгу – О.В. Котенко, директор Педагогічного інституту; Г.В. Бєлєнька, завідувач кафедри дошкільної освіти; Г.Л. Бондаренко, завідувач кафедри початкової освіти.

Учасники  освітніх гостин обговорювали шляхи реалізації проекту в освітньому процесі Інституту, розробляли змістові модулі для модифікації робочих програм навчальних дисциплін із метою формування готовності студентів до реалізації Концепції «Нова українська школа», всеукраїнського експерименту «Початкова школа: освіта для життя».

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Освітні гостини в Педагогічному інституті. Презентація проекту «Початкова школа: освіта для життя»