Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Збори першокурсників Педагогічного інституту

Збори першокурсників Педагогічного інституту

08 29 2017 zbori 129 серпня 2017 року

English version

29 серпня 2017 року відбулися збори першокурсників Педагогічного інституту. З вітальними словами до студентів звернулися директор Педагогічного інституту Котенко Ольга Володимирівна, заступники директора та завідувачі кафедр.

На зустрічі студенти ознайомилися з особливостями навчального процесу в Університеті, різноманітністю форм аудиторного та позааудиторного навчання. Представники студентського самоврядування запросили усіх першокурсників до реалізації творчих здібностей та уподобань в стінах нашого Університету.

Бажаємо, щоб наші студенти вийшли зі стін Університету не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, потрібними своїй державі.

08 29 2017 zbori 208 29 2017 zbori 3