Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Екскурсія до Національної бібліотеки України для дітей

Екскурсія до Національної бібліотеки України для дітей

06 02 2017 bibliotek02 червня 2017 року

02 червня 2017 року студенти груп Доб-1-15-4.0д, Доб-2-15-4.0д, Доб-3-15-4.0д під керівництвом доцента кафедри, к.пед.н., Половіної Олени Анатоліївни та старшого викладача, к.психол.н Товкач Ірини Євгеніївни провели семінарські заняття з дисципліни «Основи природознавства з методикою» у Національній бібліотеці України для дітей http://www.chl.kiev.ua (вул. Януша Корчака, 60).

Для студентів була організована цікава екскурсія відділами бібліотеки: відділ проектно-грантової діяльності та зв'язків із громадськістю, відділ обслуговування дітей дошкільного та молодшого віку, відділ рідкісних та цінних видань. Студенти ознайомилися з новинками дитячої літератури природознавчого змісту, моделювали нестандартні форми роботи з формування у дітей дошкільного віку природничо-екологічної компетенції, орієнтуючись на фонди бібліотеки. Особливе зацікавлення викликав відділ мистецтв, у якому можна прослухати компакт-диски, аудіокасети, грамзаписи композиторів-класиків та сучасних виконавців, які забезпечують використання ілюстративних методів ознайомлення з природою.

Серед визначених студентами форм роботи з дітьми дошкільного віку на базі Національної бібліотеки України для дітей найбільш методично доцільними є  квести, вікторини, музичні години, літературно-музичні свята, відео-години, літературні мандрівки тощо.