Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Тренінгове заняття зі студентами «How to teach kids»

Тренінгове заняття зі студентами «How to teach kids»

05 10 2017 teach kids 110 травня 2017 року

10 травня 2017 року у Педагогічному інституті відбулося тренінгове заняття «How to teach kids» за участі студентів І та IV курсів (напрям підготовки «Дошкільна освіта»).  Пропонований тренінг передбачав вирішення студентами креативних завдань, нестандартних ситуацій, розвиток творчості, застосування як традиційних, так і альтернативних методів навчання іноземної мови дітей дошкільного віку.
Практичне заняття у формі тренінгу пройшло цікаво й емоційно, студенти мали змогу відчути себе у ролі вчителів, моделюючи різні етапи заняття англійської мови. Модератор заходу: О. В. Лобода, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.