Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Відкритий іспит у новому форматі з дисципліни «Альтернативні педагогічні технології у дошкільній освіті»

Відкритий іспит у новому форматі з дисципліни «Альтернативні педагогічні технології у дошкільній освіті»

1 GOLOVNA VV14 квітня 2017 року

У Педагогічному інституті 14 квітня 2017 року вперше було проведено іспит у новому теоретико-тренінговому форматі. Іспит з дисципліни «Альтернативні педагогічні технології у дошкільній освіті» складали студенти 5 курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Програма іспиту була розроблена завідувачем кафедри дошкільної освіти, д. п. н., професором Г. В. Бєлєнькою та к.п.н., доцентом кафедри Мельник Н. І.

 Іспит складався з двох частин:

  • перша – виконання тестових завдань на платформі MOODLE на базі одноіменного дистанційного курсу;
  • друга – демонстрація набутих компетенцій застосування альтернативних педагогічних технологій дошкільної освіти – міні-майстер класи з елементами тренінгу (до 7 хвилин для кожного студента).

Проведення іспиту в інноваційному форматі знайшло позитивний відгук як у студентів, так і у викладачів кафедри. Студенти змогли підсумувати й узагальнити інформацію про 23 альтернативні технології дошкільної освіти (за кількістю членів групи), продемонстрували практичні уміння з їх використання, зібрали презентації в електронному форматі до власного педагогічного портфоліо.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Відкритий іспит у новому форматі з дисципліни «Альтернативні педагогічні технології у дошкільній освіті»