Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток»

Всеукраїнський психологічний фестиваль «Паросток»

Maine photo copy copy04 квітня 2017 року

04 квітня 2017 р. І.Є. Товкач та І.І. Матющенко брали активну участь у Всеукраїнському психологічному фестивалі «Паросток», що проходив в Київському палаці дітей та юнацтва.

Ірина Євгеніївна провела майстер-клас на тему «Супровід обдарованих дітей» та презентувала навчально-методичні посібники.

Також І. Є. Товкач та І. І. Матющенко стали учасниками пленарної дискусії «Соціальні мережі: простір для спілкування чи прихована небезпека?», Експертами якої виступили: Н. М. Бугайова, В. А. Танцюра, Л. А. Найдьонова під керівництвом модератора З. О. Гаркавенко.