Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Гостьова лекція «Щасливі разом – відповідальність обох»

Гостьова лекція «Щасливі разом – відповідальність обох»

03 21 2017 lekcia21 березня 2017 року

21 березня 2017 року до Педагогічного інституту у рамках вивчення дисципліни «Психологія сім’ї» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта» завітали директор Центру у справах сім‘ї та жінок Бачек Тетяна Леонтіївна та практичний психолог, арт-терапевт, спеціаліст позитивної психотерапії, співробітник центру Тищенко Марія Миколаївна.

Студенти отримали унікальну можливість ознайомитись з сучасними сімейними корекційними програмами та результатами впровадження їх у практику роботи з сім’ями; обговорити шляхи покращення сімейних стосунків молодого подружжя.

Дякуємо шановним співробітникам Центру у справах сім‘ї та жінок за гостьову лекцію та співпрацю з кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту!