Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Театралізована вистава "Подорож кульки Бульки…"

Театралізована вистава "Подорож кульки Бульки…"

Maine photo04 листопада 2017 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

Чи знаєте ви що таке «баблінг»? А діти і батьки мікрорайону Русанівка дізналися про значення цього незвичного слова під час анімаційного проекту «Як Булька шукала своїх друзів», який відбувся 04 березня 2017 року на Русанівському бульварі. Театралізована вистава, квитком на яку слугували повітряні кульки, перегони юних шумахерів, спортивна естафета, малювання крейдочками друзів Бульки – усе це супроводжувалося дитячим сміхом та веселою метушнею. Діти разом з батьками весело провели час у супроводі аніматорів – студентів спеціальності «Дошкільна освіта» (друга вища, ДОс-1-16-2,6з.) та модераторів соціального проекту – викладачів кафедри дошкільної освіти О.А. Половіної та Д.О. Козлітіна. А закінчилося все пусканням мильних бульбашок – адже саме ця діяльність і розкриває значення загадкового слова «баблінг».