Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Виставка-презентація збірок поезій студентів Педагогічного інституту "Крізь призму часу" та "З небесної криниці"

Виставка-презентація збірок поезій студентів Педагогічного інституту "Крізь призму часу" та "З небесної криниці"

02 16 2017 museum 1З 6 по 16 лютого 2017 року

Завантажити у pdf форматі

З 6 по 16 лютого 2017 року в Музеї українського побуту проходила виставка-презентація збірок поезій студентів Педагогічного інституту "Крізь призму часу" та "З небесної криниці".

Відвідувачі музею ознайомилися з поезією студентів,їхнім баченням і сприйняттям навколишнього світу, їхньою життєвою позицією та планами на майбутнє.

Збірка "З небесної криниці" присвячена Майдану та Героям Небесної Сотні.

Прийняв Майдан в свої обійми

І не відпустить вже ніколи

Сердець гарячих думку вільну

Про щастя людства й світу долю.

Це написала студентка Марія Лобай. До висвітлення цієї теми приєдналися Аліна Ніколайчук, Світлана Ярощук, Вікторія Лісовська та багато інших студентів.

У збірці "Крізь призму часу" студенти розкривають теми людських почуттів, кохання і зради, патріотизму і свого місця в житті.

Марічка Берізко так написала про свою Батьківщину:

Та домівка,де пахне теплом

І живуть найпривітніші люди,

Де віддячують завжди добром

І чекають з обіймами всюди.

Вірші Олени Бачинської, Олександри Савчук, Яни Шкарабули, Світлани Дениско, Вікторії Парамохіної, Аліни Ніколайчук, Ольги Легенчук, Олени Католи, Марії Берізко, Вікторії Лісовської, Марини Лєлюшкіної та Олександра Доманчука захоплюють своєю відвертістю, іноді наївністю, але знаходять відгук у серцях тих, хто сприймає і відчуває цей світ і почуття так, як це роблять автори цих чудових збірок.

02 16 2017 museum 202 16 2017 museum 3

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Виставка-презентація збірок поезій студентів Педагогічного інституту "Крізь призму часу" та "З небесної криниці"