Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Методичний семінар "Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів"

08 11 2016 festival metodik t108 листопада 2016 року

Завантажити сторінку у pdf форматі

08 листопада 2016 року в Педагогічному інституті Університету Грінченка на базі НМЦ практичної підготовки студентів спеціальностей "Дошкільна освіта" і "Початкова освіта" відбувся методичний семінар "Міжпредметна інтеграція як умова забезпечення якості професійної підготовки майбутніх педагогів".

За 120 хвилин навчального часу студенти-першокурсники спеціальностей «Дошкільна освіта» і «Початкова освіта» побували в в 5 аудиторіях: "How to succeed with grasping the letters", "Педагогічний акваріум: вихователь вміє все...", "Реалізація психолого-педагогічного супроводу розвитку дитини засобами казки", "Як застосовувати в житті знання з педагогіки?", "Рухлива абетка: динамічно і цікаво вивчаємо український алфавіт". На speed-тренінгах були присутні також наші колеги-партнери з кафедри педагогіки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, які брали активну участь у роботі методичного семінару

Дякуємо студентам, тренерам і гостям за активну участь у методичному семінарі!!