Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Зустріч із учителем робототехніки Академії сучасної освіти А.А. Корнієнком

Зустріч із учителем робототехніки Академії сучасної освіти А.А. Корнієнком

11 02 16 102 листопада 2016 року

Я не можу сказати, що я якийсь супер учитель, чи мега розумна людина.
Я просто роблю те, що люблю і вмію.

А. Корнієнко

02 листопада 2016 року старший викладач кафедри початкової освіти Кошман П.Я. організував зустріч студентів другого курсу напрямів підготовки “Початкова освіта” та “Дошкільна освіта” з учителем робототехніки WeDo, Робототехніки 3.0 Академії сучасної освіти Корнієнком Анатолієм Анатолійовичем

З перших хвилин педагог зацікавив усіх присутніх. Він розповів про свій життєвий шлях, кар'єрне зростання, особливості роботи зі своїми учнями молодшого шкільного віку, участь у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах. Цим самим він запевнив всіх присутніх, що досягнути успіху може кожен. Студенти були у захваті від практичної діяльності з конструкторами та робототехнікою.

Майбутні вчителів висловили щиру вдячність старшому викладачеві кафедри початкової освіти Кошману Петру Яковичу за організацію заходу та Корнієнку Анатолію Анатолійовичу за цікаву та мотиваційну зустріч!