Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події День Києва

День Києва

05 19 2016 den kieva 119 травня 2016 року

Щороку наприкінці травня ми відзначаємо День Києва.
До цього дня Музей українського побуту Педагогічного інституту презентував літературно-музичну композицію «Як тебе не любити, Києве мій».
Саме у Всесвітній день вишиванки – 19 травня – студенти I курсу Педагогічного інституту за підтримки Ради студентського самоврядування на чолі з Тетяною Галюк зібралися в читальній залі бібліотеки для проведення свята.
У цей день завітали до нас і наші давні знайомі – Русанівський відділ соціальної допомоги. Залунала музика, і студентка IV курсу Наталя Сидоренко разом зі своїм партнером Геннадієм Шевчуком запросили присутніх до чарівного «Київського вальсу».
Естафету підхопили не менш чарівні ведучі свята – студенти Ольга Цопа, Євгеній Кротов, Наталя Соколик, а також студент VI курсу Інституту мистецтв Віталій Бєліков.
Студенти разом з гостями поринули в історичне минуле нашої столиці, перегорнули прекрасні, а також трагічні сторінки нашого Києва. Відеоряд історії міста супроводжував розповіді ведучих.
Присутні не змогли стримати сліз від пісні «9 Травня», яку талановито і проникливо виконала студентка Олександра Усок.
Закінчилося свято гімном Києва «Як тебе не любити, Києве мій». Виконували цю пісню разом з Олександрою Усок уже всі присутні на святі.
А свято вийшло родинним, затишним, весняним. Свого колориту додало і Cвято вишиванки, адже всі долучилися до українських традицій і в цей святковий день вбралися у вишиті сорочки.
Отже, нам є що берегти, є що святкувати, є чим пишатися.

Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події День Києва