Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Установча конференція до асистентської практики студентів VI курсу ОКР "Магістр"

02.22.201622 лютого 2016 року

Завантажити цю сторінку у pdf
22 лютого 2016 року на базі Університетського коледжу та напередодні у Педагогічному інституті відбулася установча конференція до асистентської практики студентів VI курсу ОКР "Магістр" спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Початкова освіта" денної форми навчання, яку студенти будуть проходити під керівництвом Мартиненко С.М., Дубовик С.Г.Бондаренка Г.Л.Нечипоренко К.П.Волинець К.І.Кравченко Т.В.Ващенко О.М.Канішевської Л.В.Вишнівської Н.В.Набільської О.В. базі Університетського коледжу та  Педагогічному інституті.