Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики в групах дошкільного віку

02.18.2016кінець січня 2016 року

Завантажити у pdf форматі

Вкінці січня відбулася звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики в групах дошкільного віку студентів   ІV   курсу  груп ДОб-1-12-4.0д, ДОб-2-12-4.0д, ДОб-3-12-4.0д, ДОб-1-14-2.0д, ДОб-2-14-2.0д денної форми навчання напряму  підготовки «Дошкільна освіта», яку студенти проходили під керівництвом Половіної О.А., Літіченко О.Д., Шинкар Т.Ю., Стаєнної О.О., Мельник Н.І., Іваненко О.А., Товкач І.Є., Данієлян А.Я., Вертугіної В.М., Лободи О.В., Ліннік О.О., Гаращенко Л.В., Волинець Ю.О.