Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики зі спеціалізацій "англійська мова", "соціальне гувернерство" та без спеціалізації (Початкова освіта)

12.22.201522 грудня 2015 року

22 грудня 2015 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної  (виробничої)   практики  зі спеціалізацій "англійська мова", "соціальне гувернерство" та без спеціалізації  студентів     групи   ПОм-1-14-2.0д VІ курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр» денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту, яка проходила  з 23.11.2015 р. по 20.12.2015 р. під керівництвом Котенко О.В., Соломахи А.В., Кошарної Н.В., Голоти Н.М., Пушкарьової Т.Е. та Порядченко Л.А.