Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Звітна конференція за результатами педагогічної (виробничої) практики студентів V курсу групи ПОб-1-11-4.6з заочної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта»

12.08.201508 грудня 2015 року

08 грудня 2015 року відбулася звітна конференція за результатами педагогічної   (виробничої) практики студентів V курсу групи ПОб-1-11-4.6з заочної форми навчання напряму підготовки «Початкова освіта»  з 12.10.2015 р. по 29.11.2015 р., яку студенти проходили під керівництвом канд.пед.наук, доцента Ващенко О.М., ст.викладача Нечипоренко К.П., викладача Кошмана П.Я., викладача Шкарбан Л.В., викладача Кипиченко Н.С., викладача Сухопари І.Г.