Ви тут: Головна Про інститут Новини Події Події Установчі конференції до педагогічної (виробничої) та організаційно-методичної практик студентів VI курсу групи ДОм-1-14-2,2з заочної форми навчання спеціальності "Дошкільна освіта"

11.2015 3aлистопад 2015 року

У листопаді для студентів групи ДОм-1-14-2.2з спеціальності "Дошкільна освіта" заочної форми навчання були організовані установчі конференції до педагогічної (виробничої) та організаційно-методичної практик, під час яких студентів ознайомили з наказами про проведення практик (Губченко Г.М.) та   змістом й завданнями практик (керівники практики - Коваленко О.В., Данієлян А.Я.).

11.2015 3b 11.2015 3c