Ви тут: Головна Інформація Вступникам Напрями підготовки (спеціальності) Початкова освіта

Початкова освіта

6.010102 ПОЧАТКОВА ОСВІТА

Основні напрями професійної діяльності бакалавра початкової освіти – навчання, виховання та розвиток учнів початкової школи, підготовка їх до подальшого навчання протягом життя.
Спеціальність «Початкова освіта» є особливою. Перший вчитель не лише навчає письму та читанню, він є взірцем для наслідування, ідеалом людини для своїх учнів. Спогад про першого вчителя назавжди залишається у душі кожної людини. Саме він відкриває школярам безмежний і прекрасний світ шкільного дитинства, виписує школярську долю – через любов та розумну вимогливість спрямовує на пізнання і зростання невичерпну дитячу енергію. p1
p3

Головне завдання вчителя початкової школи – знайти індивідуальний підхід до кожного учня, створити сприятливі умови для його навчання та виховання, зробити все можливе для того, щоб навчання сприймалось як радість, а не тяжка повинність, захистити і зберегти індивідуальність кожної дитини, розвинути її кращі риси.

Сучасна школа потребує і сучасного вчителя: компетентного, творчого, сміливого і чуйного, здатного навчити маленьку дитину найскладнішої людської діяльності – вміння вчитися, а ще дружити, поважати, любити, мріяти. Це має бути людина енциклопедичної обізнаності, яка знає багато цікавого, володіє іноземною мовою, розуміється на комп’ютерних технологіях і вміє навчити цьому дитину, Професія вчителя початкової школи не з легких, проте вона може зробити вас щасливими!

По завершенні навчання випускники - бакалаври початкової освіти можуть обіймати наступні посади:

  • вчитель початкової школи
  • вчитель іноземної мови у початковій школі
  • вихователь групи подовженого дня
  • сімейний педагог
  • консультант з питань сімейного виховання

p6

 

«Першим учителем школа стоїть.»

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter