Ви тут: Головна Інформація Вступникам Напрями підготовки (спеціальності) Дошкільна освіта

Дошкільна освіта

6.010101 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА
Основні напрями професійної діяльності бакалавра з дошкільної освіти — виховання і навчання дітей дошкільного віку в дошкільних навчальних закладах державного, відомчого і приватного підпорядкування та в умовах родинного виховання. d1

«Дошкільна освіта» - спеціальність, важливість якої вже усвідомлена суспільством, вона не просто перспективна, а й стратегічно необхідна. Студенти, які отримають освіту бакалавра з дошкільної освіти, можуть бути впевнені в тому, що завжди матимуть місце робот, повагу оточуючих і любов дітей.

На планеті дитинства інша енергетика, інший рівень радості і трагедій. Там немає звичайних почуттів, звичайних думок: діти почувають і мислять, говорять і діють, як поети, учені, філософи. Поряд з ними може бути не кожний.

d2 d6

Бакалавр з дошкільної освіти може займатися такими напрямами професійної діяльності: виховання та навчання дітей дошкільного віку у закладах освіти; організація методичної роботи з дошкільного виховання у дошкільних навчальних закладах, центрах розвитку дітей, санаторіях; навчання дитини в умовах родинного виховання; організація гурткової роботи, консультування з питань сімейного виховання.

Щорічно потреба в дошкільних навчальних закладах та професійних вихователях дітей дошкільного віку зростає. Сучасні батьки зацікавлені у підготовці своїх дітей до життя і довіряють їхній розвиток професіоналам.

Випускники - бакалаври з дошкільної освіти можуть обіймати наступні посади:

  • Вихователь дітей дошкільного віку
  • вчитель дітей дошкільного віку
  • сімейний педагог
  • консультант з питань сімейного виховання
  • вихователь-методист

d5

 

“Хто виховує маленьких дітей, той створює величні світи і дотичний до Всесвіту!”

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter