Ви тут: Головна Інформація Вступникам Напрями підготовки (спеціальності)

Напрями підготовки (спеціальності)

ped_ins_new pedinstitut2

Київський університет імені Бориса Грінченка є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації. Університет належить до комунальної форми власності м. Києва.

 

Місія Університету – сприяти кожному в цілісному розвитку і лідерському становленні, служити людині, громаді, суспільству.

 

Візія Університету – створювати сприятливе середовище, інфраструктуру та умови для розвитку особистості; забезпечувати впровадження Київського стандарту освіти;  розвивати науковий потенціал, удосконалювати науково-дослідницьку, навчальну та інноваційну діяльність; формувати університетський SMART-простір; розвивати корпоративну культуру лідерського служіння як сучасну систему управління; сприяти розкриттю лідерських якостей студентів через їх участь у студентському самоврядуванні; створювати умови для змістовного дозвілля студентів і співробітників; поглиблювати інтеграцію в міжнародний простір вищої освіти і науки; демонструвати відкритість та забезпечувати інформування спільноти; служити територіальній громаді м. Києва.

 

Педагогічний інститут – один із шести інститутів Університету.

У Педагогічному інституті готують фахівців за напрями підготовки (спеціальностями) «Дошкільна освіта»  і «Початкова освіта» освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр», «спеціаліст» і «магістр».

Особи з повною загальною середньою освітою приймаються на 1-й курс на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Вступникам Напрями підготовки (спеціальності)