Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 08.02.2019 року

08.02.2019 року

08 02
Проект "INCLUSIVE CAMP" розшукує своїх супергероїв літа 2019.
БО "Право на Щастя" вже третій рік поспіль організовуємо інклюзивні зміни у дитячих таборах в різних куточках України. В рамках проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, отримують можливість відпочити у дитячому таборі разом зі своїми однолітками.
Потрібні люди, які готові влітку-2019 року хоча б одну зміну провести у дитячому таборі, де відпочиватимуть діти без інвалідності та з інвалідністю.
Прийом заявок до 16 лютого, перша робоча зустріч - 19 лютого. 
Що ти отримаєш:
⭐️ Знання: тобі не потрібна додаткова освіта або підготовка, ми всього навчимо! Тебе чекає школа вожатих «Inclusive camp» - 44 години теорії та практики від кращих фахівців своєї справи.
⭐️  Досвід: організації заходів, написання сценаріїв, взаємодії з напарниками та роботи з дітьми, створення згуртованих інклюзивних дитячих колективів
⭐️  Емоції: ти відчуєш себе важливим та потрібним, зрозумієш, що майбутнє країни у твоїх руках, отримаєш заряд позитиву від своїх колег, безліч емоцій від наставників та тренерів, але головне – діти, від яких ти на цілий рік наповнишся цілим спектром усіх можливих емоцій!
Ти з нами? Заповнюй анкету...
З додатковими запитаннями звертайтеся до керівниці проекту "Inclusive camp" - Марина Рибна: @marynarybna, fb.com/marynarybna, 0634054299
Про наш проект: fb.com/inclusivecamp

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 08.02.2019 року