Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 08.02.2019 року

08.02.2019 року

Проект "INCLUSIVE CAMP" розшукує своїх супергероїв літа 2019.
БО "Право на Щастя" вже третій рік поспіль організовуємо інклюзивні зміни у дитячих таборах в різних куточках України. В рамках проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, отримують можливість відпочити у дитячому таборі разом зі своїми однолітками.
Потрібні люди, які готові влітку-2019 року хоча б одну зміну провести у дитячому таборі, де відпочиватимуть діти без інвалідності та з інвалідністю.
Прийом заявок до 16 лютого, перша робоча зустріч - 19 лютого.
Що ти отримаєш:
⭐️ Знання: тобі не потрібна додаткова освіта або підготовка, ми всього навчимо! Тебе чекає школа вожатих «Inclusive camp» - 44 години теорії та практики від кращих фахівців своєї справи.
⭐️  Досвід: організації заходів, написання сценаріїв, взаємодії з напарниками та роботи з дітьми, створення згуртованих інклюзивних дитячих колективів
⭐️  Емоції: ти відчуєш себе важливим та потрібним, зрозумієш, що майбутнє країни у твоїх руках, отримаєш заряд позитиву від своїх колег, безліч емоцій від наставників та тренерів, але головне – діти, від яких ти на цілий рік наповнишся цілим спектром усіх можливих емоцій!
Ти з нами? Заповнюй анкету...
З додатковими запитаннями звертайтеся до керівниці проекту "Inclusive camp" - Марина Рибна: @marynarybna, fb.com/marynarybna, 0634054299
Про наш проект: fb.com/inclusivecamp

Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 08.02.2019 року