Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 26 січня 2017 року

26 січня 2017 року

Доброго дня!

Ми молода гімназія, що динамічно розвивається та розширюється. Починається набір дітей на наступний навчальний рік, і  у зв ʼязку з цим розширюємо штат працівників. Освітній центр "Софія" - це початкова школа, спеціалізована школа та гімназія. Знаходимося в Києві, Софіївська Борщагівка, вулиця Сонячна 10.  Запрошуємо ваших випускників та вчителів до співпраці.

Нам потрібні вчителі молодших класів, тьютори та вчителі предметники. Шукаємо ініціативних, талановитих,  розумних, здатних навчити та всесторонньо розвинути дітей, а також самім навчатися! Також запрошуємо вас на практику з подальшим працевлаштуванням!

Пропонуємо гарну заробітну плату, чудовий колектив та сучасні умови для праці. Наші учні найкращі у світі, приходьте та переконайтеся!

Телефон для зв ʼязку 067 34 38 210

всю необхідну та цікаву інформацію про нас можете знайти за посиланням:

Ви тут: Головна Інформація Студентам Запрошуємо на роботу 26 січня 2017 року