Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Передзахист дисертаційного дослідження Братко М.В.

Передзахист дисертаційного дослідження Братко М.В.

20 червня 2018 року 0 13.00 годині в ауд. 222 відбудеться передзахист дисертаційного дослідження Братко Марії Василівни на тему «Теоретичні і методичні засади управління професійною підготовкою фахівців в освітньому середовищі університетського коледжу» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти та 13.00.06 – теорія і методика управління освітою.

Науковий консультант – Хоружа Людмила Леонідівна (доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки  Київського університету імені Бориса Грінченка).