Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Нові стратегії розвитку початкової освіти в умовах євроінтеграції»

Нові стратегії розвитку початкової освіти в умовах євроінтеграції»

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція  з міжнародною участю «Нові стратегії розвитку початкової освіти в умовах євроінтеграції»/

Напрями роботи конференції:
- Професійні домінанти в підготовці майбутніх учителів початкової ланки освіти в контексті Концепції нової української школи.
- Наступність та перспективність дошкільної і початкової ланок освіти в сучасних умовах.
- Психолого-педагогічні засади реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
- Розвиток особистості молодшого школяра: компетентнісні орієнтири.
- Стратегія здоров’язбереження як європейський вектор освіти.
- Реалізація педагогіки партнерства в контексті розбудови нової української школи.
-Дидактичні проблеми функціонування віртуального освітнього простору.

Місце проведення: Педагогічний інститут

адреса: м. Київ, бульв. І.Шамо, 18/2, ауд.205 о 14.00, 16 травня 2018 року