Ви тут: Головна Інформація Анонси Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА: ВИМІРИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас  взяти участь

у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА: ВИМІРИ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»,

яка відбудеться 22 травня 2018 року

Напрями роботи конференції:

1.Нові стратегії підготовки майбутнього педагога в умовах реформування системи освіти в Україні.

2.Аксіологічні та праксеологічні концепти становлення педагога.

3.Сучасні технології професійної підготовки педагога.

4.Професійна підготовка сучасного         педагога в системі безперервної освіти: міжнародний та національний вимір.

5.Вітчизняні та зарубіжні моделі іншомовної підготовки педагога.

Інформаційний лист

Адреса оргкомітету: 04053, м. Київ, б-р. І. Шамо, 18/2, кафедра іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, (каб. 212) Тел.: (044) 295-35-24. Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.