Ви тут: Головна Інформація Анонси Розширене засідання кафедр Педагогічного інституту

Розширене засідання кафедр Педагогічного інституту

23.04.2018 року о 13.00 годині відбудеться розширене засідання кафедр Педагогічного інституту за адресою м. Київ, бульв. І. Шамо, 18/2, ауд. 205.

Порядок денний:

Про завершення Руднік Юлією Вікторівною роботи над дисертаційним дослідженням з теми: «Підготовка вчителів початкової школи до застосування інноваційних технологій навчання іноземних мов», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.

Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент, директор Педагогічного інституту

О.В. Котенко.