Ви тут: Головна Інформація Анонси Конкурс для викладачів "Open Space" ("Відкритий простір")

Конкурс для викладачів "Open Space" ("Відкритий простір")

02 06 2018 ogoloshenna

Шановні колеги! До Вашої уваги!

У Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка оголошується конкурс відкритих занять “Open Space” (“Відкритий простір”).

Мета конкурсу - популяризувати інноваційні підходи до підготовки майбутніх педагогів; сприяти підвищенню якості освітнього процесу, мотивації викладачів до удосконалення рівня їхньої професійної майстерності; обмін досвідом між співробітниками Педагогічного інституту.

Умови та порядок проведення конкурсу.

1. Конкурс триватиме з 12 лютого 2018 року по 12 травня 2018 року.
  2. Конкурс передбачає відвідування навчальних занять упродовж означеного терміну, які визначаються способом жеребкування запланованих, відповідно до розкладу на поточний день, навчальних дисциплін.
  3. До складу журі входять директор, заступники директора, завідувачі кафедрами Педагогічного інституту.

Важливо*

Завідувач кафедри не бере участь у визначенні рівня якості проведення навчального заняття, якщо відповідно до жеребкування, заняття проводить викладач підзвітного завідувачу підрозділу.

У разі виявлення бажання взяти участь у роботі журі надсилайте повідомлення на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  до 11.02.2018 року.

1. 4.Номінації “Кращий викладач Педагогічного інституту”, “Кращий старший викладач Педагогічного інституту”, “Кращий доцент Педагогічного інституту”, “Кращий професор Педагогічного інституту”.
  2. 5.Критерії оцінювання якості навчальних занять.

Лекційні заняття: проблемність лекції (створення проблемної ситуації, спонукання студентів до пошуків рішення проблеми); структурованість лекції та інформаційна цінність (логіка викладу, доступність і роз'яснення нових термінів і понять, доказовість і аргументованість викладеного матеріалу); відповідність тематики лекції робочій навчальній програмі дисципліни; взаємодія викладача зі студентами; застосування інноваційних технологій викладання; отримання зворотного зв’язку від аудиторії; результативність лекції;  досягнення дидактичної мети.

Семінарські заняття: цілеспрямованість заняття (забезпечення зв'язку теоретичного матеріалу з його практичним застосуванням у  майбутній професійній діяльності студентів); відповідність робочій навчальній програмі дисципліни; рівень взаємодії викладача та студентів у ході заняття; структурованість заняття; мотивація та стимулювання навчально-дослідницької діяльності студентів; застосування інноваційних технологій викладання; наявність зворотнього зв'язку зі студентами; проблемність та інформативність заняття.

Практичні заняття: практична значущість, обраної для заняття проблеми, для майбутньої професійної діяльності студента; відповідність заявленої теми робочій навчальній програмі дисципліни; конструктивність взаємодії викладача та студентів; забезпечення рівня активізації навчально-дослідницької діяльності студента, застосування інноваційних технологій навчання, рівень самостійності та активності студентів, дидактичне забезпечення заняття.

6. Заявки для участі у конкурсі.

Ви хочете дізнатись, на яку адресу надсилати заявки для участі у конкурсі?? Не поспішайте!!!!

Перевагою заявленого конкурсу є те, що ВСІ науково-педагогічні працівники Педагогічного інституту візьмуть участь у ньому.

Шановні колеги! За результатами конкурсу окрім визначення переможців буде встановлено  рекорд по проведенню відкритих занять за один семестр серед підрозділів Університету Грінченка.

7. Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться в червні 2018 року.

За детальною інформацією звертайтеся до адміністрації Педагогічного інституту за

тел: (044) 295-59-35 (приймальна директора).

«OPEN SPACE»-це простір можливостей та визначення  перспектив!!!!

Бажаємо успіхів і запрошуємо до співпраці!!!

З повагою, оргкомітет конкурсу

02 06 2018 ogoloshenna 2