Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів 23 Щорічна національна конференція IATEFL Ukraine / 23rd Annual National IATEFL Ukraine Conference

Дата: 20-21 квітня 2018 року
Місце: вул. Маршала Тимошенка, 13 Б
Контактна особа: Виговська О.С., завідувач НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти; тел. (044) 272-18-62

Шановні викладачі англійської мови та студенти Університету Грінченка!

Запрошуємо Вас взяти участь у 23 Щорічній національній конференції IATEFL Ukraine / 23rd Annual National IATEFL Ukraine Conference, співорганізатори якої: IATEFL Ukraine, Британська Рада в Україні та Київський університет імені Бориса Грінченка.

Скористайтеся можливістю відвідати презентації, дискусії, майстер-класи та книжкову виставку, а також розширити мережу знайомств серед професіоналів – викладачів англійської мови з України та з-поза її меж.

Серед гостей заходу:

Саймон Борг – консультант ELT;

Джені Дулей – викладач, викладач-методист, відома авторка робіт з ELT;

Алекс Родітіс – консультант ELT, викладач-методист, екзаменатор з мовлення.

Співробітники та студенти Університету Грінченка користуються правом безкоштовної участі у Конференції.

Для участі у Конференції необхідно зареєструватись, перейшовши за посиланням.

Більш детальна інформація за посиланням.