Ви тут: Головна Інформація Анонси Засідання стипендіальної комісії Педагогічного інституту щодо нарахування додаткових балів до рейтингу успішності

Засідання стипендіальної комісії Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо нарахування додаткових балів до рейтингу успішності за наукову, науково-технічну, творчу, спортивну, громадську діяльність та корпоративну культуру відбудеться 24 січня 2020 року о 10:00, каб. 232.

Нагадуємо, що відповідні документи необхідно подати до 16:30 22 січня 2020 року в каб. 232 (Приймальна директора Педагогічного інституту).