Ви тут: Головна Інформація Анонси Архів Науково-методичний семінар «РЕАЛІЗАЦІЯ СТРАТЕГІЇ ТА ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ФОРМУВАННЯ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ТА ПРОФЕСІЙНО ЗНАЧУЩИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ВИХОВАТЕЛІВ У КОНТЕКСТІ ВИВЧЕННЯ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 11 січня 2018 року

взяти участь у науково-методичному семінарі:

У програмі семінару передбачається обговорення питань

• формування компетентностей і професійно значущих якостей майбутніх вихователів в контексті опанування фаховими дисциплінами;
  • міжпредметна інтеграція як шлях формування компетентностей студентів;
  • побудова освітнього процесу на засадах дослідження;
  • прогнозування змісту діяльності студентів в Центрі інноваційних освітніх технологій у 2018-2019 навчальному році.

Семінар проводитиметься у рамках реалізації наукової теми кафедри дошкільної освіти «Нова стратегія підготовки педагога дошкільної освіти в умовах євроінтеграції»

Місце проведення: бульвар І. Шамо 18/2, Педагогічний інститут, ауд.318

Час проведення: 14:25